Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Çoban'dan Mesaj

Değerli Üyelerimiz;

Merhaba

12. Olağan Genel Kurul toplantımız ile yeni dönem yönetim ve denetim kurulu üyelerini seçtik .Gerekli görev dağılımını yaptık.

Derneğimiz 20. yılını doldurdu. Üyelerimiz , meslek yasamız ve dernek merkezimizle , ayağımız yere basar  hale geldik. Kök verdik , yerleştik. Bir çınar ağacı olma yolunda ilerliyoruz.

Bu dönemde daha da gelişmek istiyoruz. Bu amaçla elimizden geldiğince , gücümüzün yettiğince birçok projeyi gerçekleştirmeye çalışacağız.

Sektörde öncü ulusal ve uluslararası firmalarla ortak eğitim projeleri planlamaktayız.

Önceki yıllarda yaptığımız gibi bölgesel eğitim toplantılarını  yapmaya devam edeceğiz. Van , Tekirdağ , Ordu , Adana , İstanbul , İzmir ve Ankara gibi şehirlerde ve sizden gelen talepler doğrultusunda başka şehirlerde de bölgesel eğitim toplantıları yapmayı planlamaktayız.

Üyelerimizden gelen başvurularla, yapılacak  çekiliş ile yurt içine veya yurt dışına kongre , hastane ziyareti gibi etkinliğe  katılımı sağlamaya devam edeceğiz.

Bu dönem sizlerle birlikte , iş sağlığı  / hasta sağlığı ve güvenliği açısından çok önemli olan , Meslek Standartlarını , Uygulama Klavuzlarını hazırlamaya çalışacağız.

Yeni Mezun Perfüzyonist arkadaşlarımızın bilgi , beceri ve pratiklerini arttırmak amacıyla , gönüllü kliniklere eğitime gitmelerini sağlamak istiyoruz.

Yurt içinde veya yurt dışında düzenlenen kongre , seminer vb. bilimsel içerikli toplantılarda sunum yapacak olan üyelerimizi  desteklemeye çalışacağız.

Sesimizi , bilgimizi , tecrübelerimizi paylaşabileceğimiz , ulusal ve uluslararası yayınlardan derlenmiş güncel bilimsel makaleleri içeren bir yazılı yayın yapmaya çalışacağız.

En önemlisi  , mesleğimizi  ve meslektaşlarımız  korumaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Değerli Arkadaşlar

Perfüzyonistler Derneği sizlerden oluşuyor.
Yönetim Kurulu Derneğimizin sadece bir temsil yüzüdür.
İyi bir meslek standardı için sizin desteğinize ihtiyacımız olduğunu unutmayın lütfen.

Arayın ! Sorun ! Eleştirin ! Önerin !
Hep Birlikte, Daha iyiye... Daha güzele...

Ahmet Ali ÇOBAN
Perfüzyonistler Derneği Başkanı
Mayıs 2018

 
 
İletişim

Merkez: Korkut Reis Mah. İlkiz Sk. No: 18/9 Sıhhıye / ANKARA

Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Ali ÇOBAN
Telefon: 0 532 219 75 88

 

tümü için »

The European Board of Cardiovascular Perfusion
American Board of Cardivascular Perfusion
The American Academy of Cardiovascular Perfusion