Başkandan Mesaj

Değerli Üyelerimiz,

11.Olağan Genel Kurul Toplantımızdaki seçim sonucunda derneğimiz yönetim organlarında görev değişimi yapılmış, yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirmiştir.

Derneğimizin 19. yaşını bitirirken artık emekleme ve çocukluk dönemlerini geride bıraktığını, her yönetim döneminin ayrı ayrı çok önemli katkıları ile giderek artan bir ivme ile büyüdüğünü ve geliştiğini görmekten çok mutluyuz.

Derneğimizi bugünlere getiren tüm yönetim kurullarının başkan ve üyelerine, emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
Önümüzdeki iki yıllık dönem içinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz dileklerin başında, üyelerimizin kadro sorununu çözmek gelmektedir. Bu konu ile ilgili olarak meslek odaları, sendikalar ve bakanlık ile görüşmelerimiz olmuş, bu görüşmeler meclise taşınmıştır. Mecliste yapılan görüşmeler devam etmek olup ivedi sonuç alabilmemiz için güncellenmiş üye bilgilerine ihtiyacımız vardır. Bu nedenle bilgilerinizi güncellemenizi önemle rica ederiz.

Dernek merkezinin Ankara’ya alınması ile birlikte bir ofis kiralanmıştır, taşınma işlemlerimiz sürmektedir.

Yeni yönetim kurulu olarak misyonumuz; mesleki sorunlarımızı çözmek, üyelerimizin haklarını korumak, sempozyum ve bölgesel toplantılar yaparak eğitim seviyesini yükseltmek, derneğimizin ulusal ve uluslararası platformda tanınır hale getirmektir. Bunun için gereken gücü siz değerli üyelerimizden almaktayız.

Yukarıda sıraladığımız konular dışında gelecek önerilere ve desteğe açık olduğumuzu belirtir sağlayacağınız katkılar için teşekkür ederiz.

Başkan Semih Ufuk TEZEREN

Perfüzyonistler Derneği Yönetim Kurulu Adına

 
 
İletişim

Merkez: Korkut Reis Mah. İlkiz Sk. No: 18/9 Sıhhıye / ANKARA

Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Ali ÇOBAN
Telefon: 0 532 219 75 88

 

tümü için »

The European Board of Cardiovascular Perfusion
American Board of Cardivascular Perfusion
The American Academy of Cardiovascular Perfusion