V. Perfüzyon Sempozyumu 8-10 Kasım Titanic Otel Lara, ANTALYA

Değerli Meslektaşlarımız;

5. Perfüzyon Sempozyumu’nu 8–10 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Titanic Lara Otel’de düzenleyeceğimizi duyurmaktan ve sizleri bu etkinliğe  davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimine katkıda bulunacağını düşündüğümüz birçok konu başlığı ile  sempozyum hazırlığımız büyük bir özveri ile devam etmektedir.

Sayın meslektaşlarımız, yurt içinden veya yurt dışından gelen, tecrübesi ve bilgisi ile bize ışık tutacak  konuşmacıları toplantılarımızda görebileceksiniz.

Sempozyum bilimsel programını güncel perfüzyon bilgilerini, sektör bilgilerini, yenilikleri yansıtacak şekilde; sözel sunumlar, paneller ve ödüllü bildiri oturumları ile zengin, dolu dolu  bir içerik şeklinde  hazırlamaktayız.

Sektörde öncü medikal firmalarımızın desteği ile ECMO, Flow Fizyolojisi, Kan Yönetimi konularında wet-lab kursları da düzenleyeceğiz.

5. Perfüzyon Sempozyumu çevre ülkelerden gelecek perfüzyonist katılımı ile uluslararası boyutta    gerçekleştireceğimiz ilk etkinlik olacaktır… Sempozyumumuza Azerbeycan, Kazakistan, Kırgızistan, İran, BAE, Katar, Suudi Arabistan gibi  ülkelerinden gelecek katılımcıları ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Geniş stand alanlarında medikal  firmaların sektörel yeni ürün ve teknolojileri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Hayata Bağış Derneği ile organ bağışının önemi üzerine yaptığımız sosyal sorumluluk projesi etkinliklerine katılabilirsiniz.

10 Kasım 2019  Pazar günü de Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anma  etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

Değerli meslektaşlarımız, bilimsel programı güçlendirebilecek her türlü öneri ve katkılara açık olduğumuz bilmenizi isteriz.

Hep Birlikte Daha Güzele, Daha İyiye..

Antalya’da görüşmek üzere…

Saygılarımla..

Ahmet Ali ÇOBAN

Perfüzyonistler Derneği Başkanı

Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı

 

Sempozyum ile ilgili detaylar için http://www.perfuzyon2019.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz...

 
 
İletişim

Merkez: Korkut Reis Mah. İlkiz Sk. No: 18/9 Sıhhıye / ANKARA

Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Ali ÇOBAN
Telefon: 0 532 219 75 88

 

tümü için »

The European Board of Cardiovascular Perfusion
American Board of Cardivascular Perfusion
The American Academy of Cardiovascular Perfusion